Yemek paket programlarımız, aç kalmadan, sizin ihtiyacınıza uygun olarak kalorisi hesaplanmış, besin değeri yüksek gıdalar her gün sağlıklı ve dengeli beslenmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Diyetisyen kontrolünde kişiye özel olarak porsiyonladığımız çeşitli diyet paketleri, aktif yaşam tarzına sahip bireylerin kilo verme sürecinin daha hızlı ilerlemesini sağlar. Yoğun tempoda bir iş hayatına sahipseniz, günlük alışveriş yapma, sağlıklı yemekler hazırlama ve pişirme zahmetinden kurtularak sevdiğiniz şeyleri yapmak için daha fazla zaman harcarsınız.

 

 

PAKETE NELER DAHİL?

 

*Paketinize başladıktan sonra, ayda 4 görüşme ile birebir diyetisyen takibi ve haftalık diyet programı güncellemesi

*Vücut analizi cihazı ile yağ ve kas ölçümü

*Spor eğitmeni eşliğinde size uygun hazırlanmış spor programı

*Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalık seçenekleri

*İhtiyacınıza göre günde 800-2000 kalori

*süt, rafine şeker ve işlenmiş karbonhidrat içermez

 

Detoks : Yüksek vitamin ve mineral içeriği ile vücudun ihtiyaç duyduğu besin değerlerini karşılayarak hazırlanan detoks paketi ile vücudunuzun doğru pH dengesini sağlayarak gün içerisinde maruz kaldığı toksinleri temizleyen bir diyettir.

 

 

Sporcu : Yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren Sporcu Paketi; düzenli spor yapan ve proteinden zengin beslenmeyi tercih edenler için antrenmanınızı ve kondisyonunuzu geliştirmenize, spor sonrası toparlanmanıza yardımcı olarak kendinizi enerjik hissetmenizi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

 

Vegan: vegan yemek paketi bitkisel kaynaklı proteinden zengin besinlerin lezzetli bir birleşimidir. Kilo vermek isteyen vegan bireyler için oldukça idealdir.

 

Flexiterian : Düşük karbonhidratlı bir diyet, rafine şekerli yiyecekleri ve işlenmiş karbonhidratları kısıtlamak isteyenler için mükemmeldir. İçerdiği protein, sağlıklı yağlar ve sebzeler ile kilo vermeye ve sağlığı iyileştirmeye yardımcı olur.